Хрестівська громада

Телефон: (0238), 51-4-31

e-mail: hres-rada@chapl.gov.ua,

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Матковська Анастасія Миколаївна, 29.07.1982 року народилася в селі Кучерявоволодимирівка , Чаплинського району в сім’ї робітників. Заміжня. Чоловік – Матковський Сергій Вікторович, 1980р.н., українець, вчитель історії та правознавства, працює в Хрестівській ЗОШ.

Маю двох дітей: Коробець Марина 2000р.н. від першого шлюбу та Матковський Іван 2009р.н.

У 1999році закінчила Кучерявоволодимирівську ЗОШ. З 01.09.2001 розпочала свою трудову діяльність з посади організатора дитячого колективу в Кучерявоволодимирівській ЗОШ.

У 2008р. переїхала на постійне місце проживання до села Хрестівки.

З 2010 року почала працювати в Хрестівському ДНЗ на посаді вихователя. В прекрасному колективі здобула величезний досвід роботи з дітками та батьками. У трудовій діяльності завжди відрізнялась своїми творчими ідеями.

У 2011 році очолила громадську організацію  «Майбутнє – дітям села Хрестівки».

Неодноразово брала участь у виборах, де була головою ДВК та членом комісії.

В родині є військові (брат, племінниця та зять).

Дуже люблю свою родину та роботу. Маю багато друзів. Доброзичлива, привітна , щира.

Ні я , ні мої близькі рідні до кримінальної відповідальності не притягувались.

26.12.2016